Opiekun prezydenta


Schiff: Prokurator generalny Barr działa jako „opiekun prezydenta”
Rep. Adam Schiff, przewodniczący Komitetu Wywiadu Domowego, odpowiedział na uwagi prokuratora generalnego Billa Barra na temat „badania śledczych” w sondzie Trump-Rosja w niedzielnym wywiadzie dla ABC „Ten tydzień”.

„Nie chce spekulować na temat tego, co działo się na początku dochodzenia, dopóki nie wie. Jednak jest skłonny spekulować, że to szpiegostwo, mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak nieszczerym jest z tym krajem” – powiedział Schiff.

GEORGE STEPHANOPOULOS: Tymczasem prokurator generalny jasno dał do zrozumienia, że ​​zamierza kontynuować śledztwo w sprawie śledztwa. Tutaj był wcześniej w tym tygodniu.
WILLIAM BARR, ATTORNEY GENERAL STANÓW ZJEDNOCZONYCH: Czasami ludzie mogą przekonać samych siebie, że to, co robią, leży w wyższym interesie, tym lepiej, nie zdają sobie sprawy z tego, że to, co robią, jest naprawdę przeciwstawne demokratycznemu systemowi, jaki mamy .

STEPHANOPOULOS: Nie osiągnął ostatecznego osądu, ale wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​podejrzewa, że ​​coś poszło nie tak na początku tego śledztwa.

ROZPUSTNIK. ADAM SCHIFF: Jak na ironię, oczywiście to oświadczenie, które usłyszałeś od Billa Barra, jest doskonałym opisem jego własnego postępowania. Jest skłonny do kawalerskiego wyrzucenia pojęć takich jak szpiegowanie i udawania, że ​​nie wie, jak pejoratywny jest ten termin. Jest bystrym człowiekiem i rozumie dokładnie, jak podżegający jest jego zarzut i że ma on być. Dlatego uważam, że popada on w taką słuszną krytykę za skuteczne działanie jako poplecznik prezydenta.

Nie mówisz o kawalerskich sprawach o agencjach wywiadowczych lub szpiegach FBI w kampaniach prezydenckich. Zważywszy na to, jak bardzo wprowadził w błąd kraj w kwestii własnego raportu i ustaleń Muellera, możemy z przykrością oczekiwać, że biorąc pod uwagę tę moc odtajniania informacji teraz, zrobi to w sposób selektywny. Tak aby wprowadzić w błąd kraj i usługę prezydenta. I tym razem może nie być okazji do obalenia. Nie będzie dalszego raportu Muellera, który wytłumaczy to selektywne odtajnienie, które może wprowadzić w życie, oraz fakt, że powie – nie chce spekulować na temat tego, co się działo na początku dochodzenia, dopóki nie dowie się, ale jest gotów spekulować, że szpieguje, mówi ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak nieszczerym jest z tym krajem.


Kategoria: Bez kategorii


Napisz odpowiedź lub dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane

Możesz używać tych znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>